top of page
помощь
+380989469782
м.Одеса,
вул. Дача Ковалевського, 79

Протягом десяти років ми дбаємо з любов'ю про людей похилого віку. За цей час роботи у нас склалася дружна команда, і ми розробили свою систему надання допомоги нашим підопічним. Наш персонал постійно проходить навчання і ми проводимо курси з навчання персоналу з догляду за людьми похилого віку. Ми надаємо послуги з догляду за людьми похилого віку з різним станом здоров'я:

Альцгеймера, деменція, Паркінсона, атеросклероз...

Інсульт, інфаркт та інші порушення здоров'я.

Перелом шийки стегна та інші травми.

Лежачі хворі, догляд та профілактика пролежнів.

Літні люди з цукровим діабетом, гіпертонією та іншими захворюваннями.

Реабілітація. Реабілітація після Covid-19.

Літні люди, яким потрібна допомога та підтримка щодня.

приятное общение

 Умови проживання.

 У нашому будинку для літніх "Сінтурій" є одномісні, двомісні, тримісні та чотиримісні кімнати. У кімнаті є всі необхідні меблі, пристрої для інвалідів телевізор, інтернет, бібліотека, пожежна сигналізація. На території, що охороняється, є місце для прогулянок і відпочинку на свіжому повітрі.

Спеціально для наших підопічних, кухарі розробили смачне меню з урахуванням правильного збалансованого харчування. Для людей, які хворіють на цукровий діабет, є окреме меню.

Синтурий дом престарелых
одноместная комната
двухместная комната
отличный уход за пожилыми людьми

Ми надаємо такі послуги:

 Цілодобовий догляд доглядальниці. Щодня контроль стану здоров'я: замір тиску, температури, рівня цукру в крові (за потреби). Видача всіх ліків. Процедури гігієни За потреби виклик лікарів різних категорій, виклик лабораторії для аналізів, рентген та узд, супровід до лікарні.

квалифицированные сиделки

 Особливий догляд за людьми похилого віку з хворобою Альцгеймера, деменцією, Паркінсона, атеросклерозом. Контроль стану здоров'я, гігієна, щоденна допомога, кохання та підтримка.

контроль здоровья пожилого человека

Бережний догляд за людьми похилого віку з різними травмами і переломами. Реабілітація після травм, інсульту, Covid.

прогулки

Щоденна прогулянка на свіжому морському повітрі. Наш будинок Сінтурій розташований недалеко від моря в зеленій зоні санаторію.

диетическое меню для пожилых людей

П'ятиразове дієтичне харчування з урахуванням хвороб та потреб наших підопічних. Окреме меню для людей, які хворіють на цукровий діабет.

забота

Психологічна підтримка та гарний настрій щодня. Ми намагаємося підтримувати атмосферу любові та турботи до наших постояльців, розуміємо їх тривоги, піклуємося про них та любимо.

Наші ціни

Вартість наших послуг оплачується щомісяця до неї входить: послуги доглядальниці, це контроль стану здоров'я похилого віку, гігієнічні процедури, видача ліків, обробка ран чи пролежнів, допомога в прийомі їжі, прогулянок..., п'яти разове харчування, виклик лікаря терапевта. У вартість не входять ліки, памперси та різні додаткові послуги.

 Вартість залежить від кількості осіб у кімнаті та стані здоров'я людини, індивідуальних потреб. Мінімальна ціна від 10 000 грн.

Наш Адреса:

м. Одеса, Дача Ковалевського, 79

+380989469782

bottom of page